Lekker rondje hardlopen over de Asschatterkeerkade naar De Glind. Route van 11,5 km gaat door de landerijen, boerenpaden en bos.
Lengte van de route:
11.5
km
Legenda:
Parkeerplaatsen
Hoogtepunt(en)
Horeca
Route
Afkort- of aanloop
Route downloaden in GPX formaat
Klik op de button onder de tekst om de route in GPX formaat te downloaden. Wil je weten wat je met een GPX bestand kan doen lees dan de pagina GPX route laden op een GPS of smartphone.
Voor een aantal routes is de mogelijkheid voor het downloaden van een beschrijving in PDF tijdelijk uitgeschakeld. Staat er geen ‘Download PDF’ button maar wil je deze toch ontvangen, stuur dan een bericht via het contactformulier.
Oude verbouwde boerderij die sinds de verbouwing in 2015 is omgetoverd tot een locatie waar je veel over landbouw en omgeving van de Gelderse Vallei kunt zien, inclusief theehuis.